Ciekawostki na temat gry Farmer's Dynasty

Od momentów sukcesu Harvest Moon co rusz powstają ciężko bądź kilka udane prace będące chrapkę na pobicie popularności wiejskiego życia, jakie zajmuje się coraz to będącą popularnością. Myślę, iż istnieje wtedy skutek zanikania prawdziwych farm, których bardzo uświadczyć w nowych czasach. Kiedyś prawie wszystek z nas posiadał jeden dziadków na wsi, gdzie mógł podbierać jajka kurom, spróbować wydoić krowę czyli jak król wszechświata - przejechać się na traktorze.

Teraz już przecież tegoż nie ma. Rolnicy pozbywają się swoich ziem albo emigrują do centrów. Stajnie straszą pustkami, a ostatnie kury kończą na niedzielnym obiedzie. Produkcja naturalnego jedzenia nie jest teraz opłacalna. Tak mieć szklarnie a potrafić sadzić cały rok, albo zwiększać plony dzięki GMO. Zwykły, przeciętny Kowalski nie jest w stanie utrzymać większego gospodarstwa, a co dopiero kupić nowe maszyny rolnicze! Natomiast gdy czegoś nie możemy zacząć, to zaczyna nas toż kręcić, tworzymy być interesuje, nawet tak prozaicznych czynności, które oferuje wiejskie życie. Niestety, nie każda produkcja dobrze radzi sobie z wciąganiem gracza w niniejszy świat, a Farmer's Dynasty mimo wysokiej ilości jest owego właściwym przykładem.

W Farmer's Dynasty umieszczono na realizm. Grafika nie przypomina filmów animowanych, nie jest też stylizowana na stary, jak Stardev Valley, i darowała sobie dodawanie magicznych elementów do wielkości. Oraz nasze pola są na końcu istotne, że od razu musimy zdobyć przynajmniej część maszyn rolniczych, gdyż w pojedynkę z kosą czy grabiami, nie mielibyśmy możliwości, aby przeprowadzić na czas wszystkie zadania. Stanowi obecne pewny plus tejże produkcji, który wydawał mi nawet nieco zasięgnąć informacji, co przygotowuje się po czym, aby ziemia stara jak najżyźniejsza, a plony najbardziej silne.

Oczywiście z powodzie nasza stronę również jest zielona w istot nauki o rolnictwie. Gra bowiem standardowo zaczyna się od otrzymania podłodze w spadku. Chcąc doprowadzić rodzinne pole do poważnej świetności będziemy wymagali wprowadzić się z znajomymi i zasięgnąć języka w istoty dodatkowych informacji. Że już tutaj gra martwi nas swoją topornością. jestem przyzwyczajona do innej formy graficznej, dość często te jest tak, że dobre otoczenie kontrastuje z okropnie stworzonymi postaciami, jak tu. Gra przecież istniała dla mnie nieprzyjazna od początku. Częste błędy, mało drodze w miejscach, brak synchronizacji z działaniem DRM-owskiej nakładki sprawiał, że ani nie mogłam użyć skrótów klawiszowych, ani nawet zrobić zrzutu ekranu, a tryb okienkowy próbował mi się nieustannie narzucać. Zbyt długa czułość myszki tylko przy niektórych czynnościach również irytowała, ale można było do bieżącego przywyknąć, jednakże tutorial to istna porażka.

image

Gra gromadzi się z kilkudziesięciu czynności, jakie będziemy wymagali codziennie wykonywać, zaś tutorial mówi nam tylko, jak tworzyć jedną spośród nich, i po jesteśmy zostawieni sami sobie dodatkowo potrzebujemy dojść co także kiedy. A dla mnie - kompletnego rolniczego laika istniałoby zatem zupełnie kłopotliwe, gdyż będąc przynajmniej do odbioru konkretną nagrodę od sąsiada, nie miałam pojęcia, którą maszyną powinnam po to przyjechać (stanowiły obecne zawsze rzeczy doczepiane do maszyn rolniczych). Sterowanie samochodami do bliskich wcale nie należy, dodatkowo dużo często zdarza się, że polska maszyna wyląduje pod wodą, zatnie się w jakimś rowie czy utknie w teksturze mostu... Potrafimy ją przywrócić na możliwość, dzięki kosztownej lawecie, tylko taż propozycja plus jest niezbyt przemyślana, bo znalezienie jej kilka mi zajęło, natomiast płacenie z niewielkiej kieszeni rolnika za bugi w grze to teraz lekka przesada... Agrar Simulator 2013 Download

image

Szperając po forum zauważyłam, że nie ale ja posiadała takie problemy. Dużo panów nie mogło znaleźć przycisku do usuwania rusztowań, czy wezwania pomocy drogowej. Bowiem oba przyciski pojawiały się lecz w pewnej sytuacji. To toż dotyczy się z dołączaniem do maszyn pozostałych dziedziny również głowic. Moment, w jakim możemy połączyć całość z kolejnym, to właściwie tak bardzo umownie postawiona granica, w której obie stron powinny się stykać. Z tego powodu ważne jest nawet zbieranie jabłek, bo zebrać jabłko nie jednak będziemy potrafili spoglądając na to jabłko... czasem trzeba pojechać kursorem w głowę, czasem w smutek również poszukiwać, kiedy pojawi się taka opcję. Tak samo jest z widokiem mapy - znaczniki niekoniecznie znajdują się w należytym miejscu. Z zmian dokonując napraw domu chorujemy na odwrót. Bez stawiania rusztowania można podskoczyć aby pojawiła się opcja naprawy dachu a po prostu trwać ten przycisk, aż naprawa się skończy. To nieistotne, że będziemy teraz to strzelać gwoździami z odległości kilku metrów...

Oczywiście zbieranie jabłek jest tutaj marginalną czynnością, a wsparcie w zmianie dachu niekoniecznie przeszkadza, ale a gdy twórcy umieszczają na realizm, a wtedy chodzą po łebkach popełniając błędy u samych podstaw, dość szybko zaczyna to martwić, szczególnie, że takich niedoróbek zaczniemy zauważać daleko w zależności z czasu spędzonego w sztuce. Dialogi to prawdziwa katorga. Postacie są kompletnie nieciekawe, mają takie same twarze, i życie społeczne, jakie posiadało tętnić w miastu pod kościołem, czyli w restauracjach, zmniejsza się do kilku osoby stojących nieruchomo jak kłody, które mimo bezczynności również faktycznie nie mają czasu, by z nami porozmawiać. A nawet gdyby więc łatwe opcje dialogowe są absurdalnie śmieszne. Nie wyznaczają żadnej historii, nie wprowadzają cech charakteru osobie do fabuły. Wszystka twarz istnieje naprawdę toż bezbarwna. Po co wtedy opcje dialogowe, które w myśli dla wszystkiego są takie same? Nie dużo byłoby oskryptować jakiś konkretny scenariusz?

Na tymże akurat polega ta chodzi. Służy nam pozornie otwarty świat, z zewnątrz sporą zawartością decyzji, i właściwie tak nie zachęca, aby być w ostatnim świecie. Daje szansa rozbudowy gospodarstwa, założenia rodziny, ale jakby mój partner/partnerka mogli rozmawiać ale o pogodzie, to po co traktowała ich wyciągać do domu?

Farmer's Dynasty jest więc grą napakowaną możliwościami, contentem, jaki został fatalnie wykorzystany. Osoby, które nie mają nic przeciwko ogromnej miar grindu, zapewne łatwo będą oferować godziny naszych usług, aby zyskać na właściwsze organizacje i później wykonywać te usługi szybciej, a o tyle o ile w Stardew Valley wręcz marzyłam o właściwszych spryskiwaczach, tak tu mozolna droga dorobkiewicza jest koszmarnie nieatrakcyjna alternatywą. Do poznania, jeśli akurat nie jesteśmy czym się zająć, ale także na zapewne nie za cenę, za którą wykonywa jest wystawiona. W mojej ocenie ponieważ jest po prostu nieskończonym produktem z potencjałem.

Ocena użytkowników: 7/10

Wymagania sprzętowe Farmer's Dynasty

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz / AMD Athlon 64 X2 2.2 GHz 4 GB RAM karta grafiki 1536 MB GeForce GTX 580 / Radeon HD 7850 lub lepsza 8 GB HDD Windows 7/8/10

Rekomendowane: Intel Core i5 2.8 GHz / AMD Athlon 64 X4 2.8 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 370 8 GB HDD Windows 10